O mnie

Comprehensive restoration and repair services for classic vintage cars

Specjalnością moich działań jest budowa instrumentów HAND CRAFTED.

21 lat doświadczenia zawdzięczam bardzo różnym zleceniom, w których zawsze dominują subiektywne wytyczne klientów co sprawia, że nadal kocham swój fach a w zasadzie pasję.

Klient uczestniczy w kreacji swojego instrumentu podczas jego budowy, współtworzy go w oparciu o własne pomysły lub ulubione marki oraz typy.

Stały kontakt z Klientem oraz dokumentacja fotograficzna daje możliwość niemal fizycznego uczestnictwa w procesie budowy.

Jeśli nie masz własnych pomysłów, wyobrażeń, a marzysz o niepowtarzalnym instrumencie – ZAPRASZAM – z pewnością zrobimy to razem!

Lootnick używa strun – Elixir – jako standard w gitarach Lootnick.

Polecam wszystkim swoim klientom pickup’y firmy APG, które montuję w swoich gitarach. To bardzo uniwersalny producent, który dorabia przetworniki do danego zamówienia by jak najbardziej spełnić oczekiwania klienta w temacie brzmienia gitary.

Pracownia

Nie tylko część usługowa to nasza specjalność!

Naszą drugą gałęzią działalności jest sklep internetowy z kosmetykami oraz akcesoriami i narzędziami samochodowymi wykorzystywanymi w szeroko pojętym detailingu.

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu dla siebie coś, co pozwoli mu w domowym zaciszu ulepszyć swoją sztukę detailingu.

Zdobyte wykształcenie pomaga nam przy zrozumieniu mechanizmów reakcji zachodzących podczas wykorzystywania wspomnianych produktów, umożliwia selekcję najlepszych i najskuteczniejszych z nich oraz dobór dopasowany idealnie do potrzeb klienta.

Zdobyte doświadczenie, testowanie nowych produktów i wprowadzanie nowych rozwiązań pozwala nam na stałe poszerzanie ich gamy tak, aby każdy znalazł idealne rozwiązanie dla swojego auta.

Galeria

Mirosław Fejcho

LOOTNICK

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych usług oraz zakupy w naszym sklepie, pogłębią zamiłowanie i utrwalą nawyki do dopieszczania swoich aut.